چگونه در مجارستان برای واکسن کرونا ثبت نام کنیم؟

راهنمای گام به گام ثبت نام تزریق واکسن کووید 19 برای دانشجویان بین المللی:

هر چیزی که نیاز دارید درباره واکسینه شدن در مجارستان بدانید

 

با نزدیک شدن سال تحصیلی جدید، دانشگاه پچ مجارستان از سپتامبر 2021 برای استقبال از دانشجویان بین المللی در دانشگاه آماده می شود. کشور مجارستان در اتحادیه اروپا و همچنین سطح جهانی به دلیل کیفیت بالای ارائه آموزش و جوامع مهمان نواز از نظر فرهنگی، به طور فزاینده ای هر ساله مقصدی ایده آل جهت تحصیلات به خصوص در رشته پزشکی برای دانشجویان بین المللی به شمار می رود.
دانشگاه پچ مجارستان در پاندمی کرونا سلامتی و ایمنی دانشجویان خود را در بالاترین اولویت قرار داده و در عین حال کیفیت بالای آموزش خود را از طریق پلتفورم های آموزش مجازی حفظ کرده است. در چند ماه اخیر در راستای موفقیت آمیز بودن برنامه واکسیناسیون سراسری مجارستان در برابر کووید -19، فرصت های تحصیلی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه پچ افزایش چشمگیری داشته اند. اگر شما نیز به دنبال تحصیل در یکی از برترین دانشگاه های پزشکی جهان می باشید، می توانید با دنبال کردن راهنمای زیر اطلاعات مربوط به واکسیناسیون کووید-19 برای دانشجویان خارجی را کسب کنید. در این راهنما علاوه بر ارائه اطلاعات به روز و دقیق، به سوالات متداول نیز پاسخ داده شده اند.
این مطلب توسط گروه نوآوران دانش که دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ در ایران می باشد تهیه شده تکثیر از آن به هر نحوی بر اساس نام سایر گروه ها تخلف بوده و از انجا که مطلب در کتاب جامع تحصیل مجارستان که توسط انتشارات نواوران دانش در کتاب خانه ملی ثبت شده و به چاپ رسیده دارای حقوق مادی و معنوی می باشد . تکثیر و استفاده از این مطالب با نام سایرین تخلف و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جهت مطالعه ادامه مطلب
فایل زیر که راهنمای واکسیناسون در مجارستان ترجمه گروه نوآوران دانش است مراجعه فرمایبد

 

دانلود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× برای ارتباط با ما در واتساپ کلیک کنید